Bft türkiye
Bft türkiye

Bft Türkiye ;

Dünyaca ünlü İtalyan markası olan bft türkiye de geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine hizmet sunmaktayız. Bft Türkiye’nin ürün yelpazesi oldukça geniş olmakla birlikte dünyada Yana kayar kapı, Endüstriyel kapılar, Otomatik kapı sistemleri, Dairesel kapılar denilince akla gelen başlıca markalardan biri olan BFT dünya ile birlikte Türkiye’de de aynı ürünler ile hizmet sunmaktadır. Bft Ürünlerinin kalitesi ile konuşulan bir firmadır zorlu hava şartlarında bile tam performansla çalışabilen motorları ile tanınan bir markadır.

 Bft Türkiye olarak  seksiyonel kapı motorları, yana kayar kapı motoları, dairesel kapı motorları, fotoselli kapı sistemleri,  kollu bariyer sistemleri,mantar bariyer gibi bir çok alanda montaj ve servis ağı kurarak sektörde adını fazlasıyla duyurmuştur. Teknik servis ekibiyle gerek ise satış ekibiyle Tüm Türkiye’de görev alan Bft Türkiye kendi bayi ağı ile de sizlere tüm desteği vermeye devam etmektedir. Bft Türkiye olarak referanslarımıza göz atarak firmamızın güvenilirliğini ve kalitesini inceleyebilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimiz için kolay montaj ve kaliteli ürünlerimiz ile de ilerlemeye devam etmekteyiz.

Bft Türkiye olarak her bütçeye uygun seçenekleriyle sizlerin otomasyon ihtiyacını çözmektedir. İtalya’da bulunan genel merkez ve İstanbul’da bulunan ofisiyle son kullanıcı ve bayilere hizmet vermektedir. Yedek parça, servis, montaj, teknik destek ve tüm sistemleriyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Daha fazla bilgi almak için bft türkiye ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.